Web Uygulamaları

Web Uygulamarı | İnosis Yazılım
Web

İnosis Yazılım B2B(işten işe), B2C(işten müşteriye) ve CRM(müşteri ilişkileri yönetimi) gibi alanında uzman ve tecrübeli kadrosuyla web uygulamaları yapmakta ayrıca proje odaklı ve özel web çözümleri geliştirmektedir.

B2B

İnosis Yazılım, İnosis Yazılım, özellikle Kobiler için çok uygun bir ticaret şekli olan B2B son kullanıcıya hizmet veren firmalar ve bu firmaların tedarikçileri arasında bir çeşit köprü ve iş platformudur. Ürün seçeneklerinin artması, ürünlerin kalitesinin yükselmesi ve ödeme ve teslimat sıkıntılarının giderilmesinde yardımcı olmaktadır. İnosis Yazılım firmanız için uyarlayacağı B2B sistemi ile daha iyi müşteri memnuniyeti, ürün ve hizmetlerin pazara hızla sunulması, daha az işletim, üretim ve stok maliyeti sağlayacaktır.

B2C

B2C potansiyel tüketicilerin dünyanın her yanında pazara arz edilen ürünler hakkında bilgi sahibi olmalarına ve yeni üreticilerin dünya pazarlarına girmelerine imkân veren bir e-ticaret biçimidir. Daha düşük fiyatlı ve kaliteli ürünlerin pazara girmesi üreticiler arasında rekabetin artmasına ve tüm ticari işlemlerin maliyetinin düşmesine neden olmaktadır. B2C, üretici ve tüketicileri, özellikle firmanızın geleneksel ticaret engelleri olan pazara uzaklık, bilgi eksikliği ve talebe uygun üretim yapılamayışı gibi dezavantajlardan kurtarabilecek size ve firmanıza globalleşme imkanı tanıyacaktır. İnosis Yazılım bu kapsamda size sunacağı B2C çözümüyle firmanıza güç katacaktır.

CRM

CRM uzun vadeli bir değer ilişkisi ve fayda yaratmak için müşteriler ile gerçekleştirilen ilişkilerin etkin biçimde yönetilmesidir. CRM; satış, pazarlama ve hizmet süreçlerinin müşteri odaklı bir felsefe etrafında yeniden tanımlanmasını gerektirir. İnosis Yazılım bu çerçevede size özgü CRM projeleri ile iş dünyasındaki rekabetin geldiği nokta, müşteriyi çok daha ön plana çıkarma ve kurumsal verimlilik sürecinde arka ofis uygulamalarıyla yenilikçi bir bakış açısı kazandırıyor.